Timelinemap (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Import
gu: આયાત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Year
gu: વર્ષ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Hour
gu: કલાક

en: Minute
gu: મિનિટ

en: Second
gu: સેકંડ
