Timelinemap (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Import
hr: Uvezi

en: Add
hr: Dodaj

en: Year
hr: Godina

en: Filter
hr: Pročisti

en: Width
hr: Širina

en: Month
hr: Mjesec

en: No posts available.
hr: Nema niti jednog unosa.

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Basic
hr: Osnovno

en: Operation
hr: Operacija

en: Hour
hr: Sat

en: No fields available.
hr: Nema dostupnih polja.
