Timelinemap (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (26 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Weight
id: Bobot

en: Image
id: Gambar

en: Import
id: Impor

en: Add
id: Tambah

en: Year
id: Tahun

en: Width
id: Lebar

en: Month
id: Bulan

en: No posts available.
id: Tidak ada entri yang tersedia.

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Start
id: Mulai

en: End
id: Teakhir

en: Basic
id: Dasar

en: Operation
id: Operasi

en: Link to node
id: Tautan ke node

en: Hour
id: Jam

en: Minute
id: Menit

en: Second
id: Detik

en: No fields available.
id: Tidak ada isian data tersedia.
