Timelinemap (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Import
is: Flytja inn

en: Add
is: Bæta við

en: Year
is: Ár

en: Filter
is: Sía

en: Width
is: Breidd

en: Month
is: Mánuður

en: No posts available.
is: Engar færslur tiltækar.

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: Basic
is: Einfalt

en: Hour
is: Klukkustund

en: Minute
is: Mínúta

en: Second
is: Sekúnda

en: No title
is: Enginn titill

en: No fields available.
is: Engin svæði tiltæk.
