Timelinemap (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Weight
ja: ウェイト

en: Image
ja: 画像

en: Import
ja: インポート

en: Add
ja: 追加

en: Year
ja: 年

en: Filter
ja: フィルター

en: Width
ja: 幅

en: Month
ja: 月

en: No posts available.
ja: 投稿はありません。

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Basic
ja: 基本

en: Operation
ja: 操作

en: Google Maps API Key
ja: GoogleマップAPIキー

en: Link to node
ja: ノードへのリンク

en: Default width
ja: デフォルトの横幅

en: Hour
ja: 時

en: Minute
ja: 分

en: Second
ja: 秒

en: The import data is not valid import text.
ja: 入力したインポートデータは有効なインポートテキストではありません。

en: No title
ja: タイトルなし

en: No fields available.
ja: 利用できるフィールドがありません。

en: Add new layer
ja: レイヤーを追加
