Timelinemap (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Add
ka: დამატება

en: Year
ka: წელი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Width
ka: სიგანე

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Second
ka: წამი
