Timelinemap (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Minute
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Second
kn: ಸೆಕೆಂಡು

en: No title
kn: ಯಾವುದೆ ಶೀರ್ಷಿಕೆ ಇಲ್ಲ
