Timelinemap (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Year
mn: Жил

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Width
mn: Өргөн

en: Month
mn: Сар

en: No posts available.
mn: Бичлэг байхгүй

en: Day
mn: Өдөр

en: Basic
mn: Үндсэн
