Timelinemap (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Import
mr: आयात

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Year
mr: वर्ष

en: Filter
mr: गाळणी

en: Width
mr: लांबी

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस
