Timelinemap (6.x-1.1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Import
os: Импорт

en: Add
os: Бафтау
