Timelinemap (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Import
ps: واردول

en: Add
ps: زیاتول

en: Year
ps: کال

en: Filter
ps: چاڼ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Basic
ps: ساده

en: Hour
ps: ګړی

en: Minute
ps: دقيقه

en: Second
ps: دوهم
