Timelinemap (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: Add
ro: Adaugă

en: Year
ro: Anul

en: Filter
ro: Filtru

en: Width
ro: Lățime

en: Month
ro: Lună

en: No posts available.
ro: Nu sunt articole disponibile.

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: End
ro: Sfârşit

en: Basic
ro: Simplu

en: Operation
ro: Operație

en: Link to node
ro: Legătură către nod

en: Default width
ro: Lăţimea implicită

en: Hour
ro: Oră

en: Minute
ro: Minut

en: Second
ro: Secundă

en: No fields available.
ro: Nici un câmp nu este disponibili.
