Timelinemap (6.x-1.1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Image
se: Govva

en: Add
se: Lasit
