Timelinemap (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Import
sl: Uvozi

en: Add
sl: Dodaj

en: Year
sl: Leto

en: Width
sl: Širina

en: Month
sl: Mesec

en: No posts available.
sl: Ni razpoložjivih prispevkov.

en: Week
sl: Teden

en: Basic
sl: Osnovno
