Timelinemap (6.x-1.1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Import
sq: Importo

en: Filter
sq: Filtri

en: No posts available.
sq: Asnjë shkrim në dispozicion.

en: Operation
sq: Veprimi

en: No fields available.
sq: Asnjë fushë në dispozicion.
