Timelinemap (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Import
th: นำเข้า

en: Add
th: เพิ่ม

en: Year
th: ปี

en: Width
th: ความกว้าง

en: Month
th: เดือน

en: No posts available.
th: ไม่มีเนื้อหา

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: No fields available.
th: ยังไม่มีช่องรับข้อมูลที่ใช้งานได้
