Timelinemap (6.x-1.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Weight
ur: وزن

en: Image
ur: تصویر

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: Filter
ur: فلٹر

en: No posts available.
ur: کوئی پوسٹس دستیاب نہیں ہیں۔
