Timelinemap (6.x-1.11) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Import
af: Voer in

en: Add
af: Voeg by

en: Filter
af: Filtreer

en: No posts available.
af: Geen inhoud beskikbaar nie.

en: Operation
af: Operasie

en: No fields available.
af: Geen velde beskikbaar nie.
