Timelinemap (6.x-1.11) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Import
be: Імпарт

en: Add
be: Дадаць

en: Year
be: Год

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Width
be: Шырыня

en: Month
be: Месяц

en: No posts available.
be: Матэрыялы не знойдзены.

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Start
be: Пачатак

en: Basic
be: Асноўны

en: Operation
be: Аперацыя

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

en: Second
be: Секунда

en: No fields available.
be: Няма даступных палёў.
