Timelinemap (6.x-1.11) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Import
bg: Импортирай

en: Add
bg: Добави

en: Year
bg: Година

en: Filter
bg: Филтър

en: Month
bg: Месец

en: No posts available.
bg: Няма намерено съдържание.

en: Day
bg: Ден

en: Operation
bg: Действие

en: No fields available.
bg: Няма налични полета
