Timelinemap (6.x-1.11) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Weight
da: Vægt

en: Image
da: Billede

en: Import
da: Importér

en: Add
da: Tilføj

en: Year
da: År

en: Width
da: Bredde

en: Month
da: Måned

en: No posts available.
da: Ingen indlæg til rådighed.

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: End
da: Slut

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Operation
da: Handling

en: Link to node
da: Link til indholdselement

en: Default width
da: Standardbredde

en: Hour
da: Time

en: Minute
da: Minut

en: Second
da: Sekund

en: The import data is not valid import text.
da: De importerede data er ikke gyldig importtekst.

en: No title
da: Ingen titel

en: No fields available.
da: Ingen felter til rådighed.
