Timelinemap (6.x-1.11) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Import
eo: Importu

en: Add
eo: Aldonu

en: Year
eo: Jaro

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Month
eo: Monato

en: No posts available.
eo: Neniuj afiŝoj disponeblaj.

en: Day
eo: Tago

en: Operation
eo: Operacio

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto

en: Second
eo: Sekundo

en: No fields available.
eo: Neniuj kampoj disponeblaj.
