Timelinemap (6.x-1.11) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Import
gl: Importar

en: Add
gl: Engadir

en: Year
gl: Ano

en: Filter
gl: Filtro

en: Width
gl: Ancho

en: Month
gl: Mes

en: No posts available.
gl: Non hai entradas dispoñíbeis.

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Basic
gl: Básico

en: Operation
gl: Operación

en: Google Maps API Key
gl: Clave de API de Google Maps

en: Default width
gl: Ancho da miniatura

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: Second
gl: Segundo

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: The import data is not valid import text.
gl: Os datos importados non son un texto válido de importación.

en: No title
gl: Sen título

en: No fields available.
gl: Non hai campos dispoñíbeis.
