Timelinemap (6.x-1.11) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Year
ne: वर्ष

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Width
ne: चौडाई

en: Month
ne: महिना

en: No posts available.
ne: कुनै प्रेषणहरू उपलब्ध छैन।

en: Day
ne: दिन

en: Basic
ne: सामान्य
