Timelinemap (6.x-1.11) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Import
nn: Importer

en: Year
nn: År

en: Filter
nn: Filtrer

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Hour
nn: Time

en: Minute
nn: Minutt

en: Second
nn: Sekund
