Timelinemap (6.x-1.11) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Weight
ta: நிறை

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: No posts available.
ta: எந்தவொரு அஞ்சல்களும் இல்லை.
