Timelinemap (6.x-1.11) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Image
vi: Ảnh

en: Import
vi: Nhập vào

en: Add
vi: Thêm

en: Year
vi: Năm

en: Filter
vi: Lọc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Month
vi: Tháng

en: No posts available.
vi: Không có bài gửi nào.

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Operation
vi: Thao tác

en: Link to node
vi: Liên kết đến node

en: Default width
vi: Bề rộng mặc định

en: Hour
vi: Giờ

en: Minute
vi: Phút

en: Second
vi: Giây

en: Managed by <a href='@url'>keys api</a>.
vi: Quản lý bởi <a href='@url'>khóa api</a>.

en: The import data is not valid import text.
vi: Dữ liệu nhập vào không phải là bản văn nhập vào hợp lệ.

en: No title
vi: Không tiêu đề

en: No fields available.
vi: Không có sẵn trường nào.
