Timelinemap (6.x-1.11) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Import
am: አስመጣ

en: Filter
am: ማጣሪያ
