Timelinemap (6.x-1.11) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Import
az: İmport

en: Add
az: Əlavə et

en: Year
az: İl

en: Width
az: Eni

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Basic
az: Əsas

en: Link to node
az: Linkə keçid

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Second
az: Saniyə

en: No fields available.
az: Sahələr mövcud deyil.
