Timelinemap (6.x-1.11) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Import
fa: ورود

en: Add
fa: افزودن

en: Year
fa: سال

en: Filter
fa: فیلتر

en: Width
fa: عرض

en: Month
fa: ماه

en: No posts available.
fa: هیچ ارسالی موجود نیست.

en: Day
fa: روز

en: Start
fa: شروع

en: End
fa: پایان

en: Basic
fa: پایه

en: Operation
fa: عملکرد

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: Second
fa: ثانیه

en: No fields available.
fa: هیچ فیلدی در دسترس نیست.
