Timelinemap (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Year
hy: Տարի

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Basic
hy: Տարրական

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: Second
hy: Վարկյան
