Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Date
am: ቀን

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ
