Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Approve
bn: অনুমোদন দিন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Date
bn: তারিখ

en: Sunday
bn: রবিবার

en: Monday
bn: সোমবার

en: Tuesday
bn: মঙ্গলবার

en: Wednesday
bn: বুধবার

en: Thursday
bn: বৃহস্পতিবার

en: Friday
bn: শুক্রবার

en: Saturday
bn: শনিবার

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Please wait...
bn: অনুগ্রহ করে অপেক্ষা করুন...
