Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Date
bs: Datum

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Comment
bs: Komentar

en: Activity
bs: Aktivnost
