Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Approve
cs: Schválit

en: Submit
cs: Uložit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Project
cs: Projekt

en: Date
cs: Datum

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Total
cs: Celkem

en: Comment
cs: Komentář

en: Items
cs: Položky

en: Other
cs: Jiné

en: Activity
cs: Aktivita

en: Empty
cs: Prázdný

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Adjustment
cs: Přizpůsobení
