Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Tuesday
cy: dydd Mawrth

en: Wednesday
cy: dydd Mercher

en: Thursday
cy: dydd Iau

en: Friday
cy: dydd Gwener

en: Saturday
cy: dydd Sadwrn

en: Comment
cy: Sylw

en: Items
cy: Eitemau

en: Other
cy: Arall

en: Empty
cy: Gwag

en: Please wait...
cy: Arhoswch...
