Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (29 entries)

en: Approve
de: Genehmigen

en: Submit
de: Speichern/Absenden

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Project
de: Projekt

en: Date
de: Datum

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: Total
de: Gesamt

en: Comment
de: Kommentar

en: Items
de: Einträge

en: Other
de: Sonstige

en: Task
de: Aufgabe

en: Approval
de: Freigabe

en: Activity
de: Aktivität

en: Empty
de: Leer

en: Please wait...
de: Bitte warten...

en: Adjustment
de: Justage

en: Full Name
de: Vollständiger Name

en:  to
de:  bis

en: Reject
de: Ablehnen

en: Project ID
de: Projekt-ID

en: Employee
de: Mitabeiter

en: Select User
de: Benutzer auswählen

en: Supervisor
de: Vorgesetzter
