Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།
