Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Approve
fr: Approuver

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Project
fr: Projet

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: Comment
fr: Commentaire

en: Items
fr: Éléments

en: Other
fr: Autre

en: Task
fr: Tâche

en: Activity
fr: Activité

en: Empty
fr: Vide

en: Please wait...
fr: Veuillez patienter...

en:  to
fr:  à
