Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Date
gl: Data

en: Sunday
gl: domingo

en: Monday
gl: luns

en: Tuesday
gl: martes

en: Wednesday
gl: mércores

en: Thursday
gl: xoves

en: Friday
gl: venres

en: Saturday
gl: sábado

en: Comment
gl: Comentario

en: Items
gl: Elementos

en: Other
gl: Outro

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...
