Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Approve
hr: Odobri

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Odustani

en: Project
hr: Projekt

en: Date
hr: Datum

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Friday
hr: Petak

en: Saturday
hr: Subota

en: Total
hr: Ukupno

en: Comment
hr: Komentar

en: Items
hr: Stavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Empty
hr: Prazno

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...
