Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Approve
jv: Setuju

en: Cancel
jv: Batal

en: Date
jv: Tanggal

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Sénén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Comment
jv: Komentar

en: Items
jv: Item

en: Empty
jv: Kosong

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...
