Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Date
kk: Датасы

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Comment
kk: Пікір

en: Items
kk: Элементтер

en: Other
kk: Басқа

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0
