Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Project
ku: پرۆژە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Other
ku: هیتر

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...
