Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Project
lt: Projektas

en: Date
lt: Data

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Total
lt: Iš viso

en: Comment
lt: Komentaras

en: Items
lt: Elementai

en: Other
lt: Kiti

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Empty
lt: Tuščia

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Adjustment
lt: Koregavimas
