Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Date
mn: Огноо

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Empty
mn: Хоосон
