Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Date
mr: दिनांक

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: Total
mr: एकूण

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया
