Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Approve
pt: Aprovar

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Project
pt: Projeto

en: Date
pt: Data

en: Sunday
pt: domingo

en: Monday
pt: segunda-feira

en: Tuesday
pt: terça-feira

en: Wednesday
pt: quarta-feira

en: Thursday
pt: quinta-feira

en: Friday
pt: sexta-feira

en: Saturday
pt: sábado

en: Comment
pt: Comentário

en: Items
pt: Itens

en: Other
pt: Outros

en: Task
pt: Tarefa

en: Empty
pt: Vazio

en: Please wait...
pt: Por favor, espere um pouco...

en: Adjustment
pt: Ajuste

en:  to
pt:  para
