Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Approve
ro: Aprobă

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Project
ro: Proiect

en: Date
ro: Data

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marţi

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Comment
ro: Comentariu

en: Items
ro: Articole

en: Other
ro: Altele

en: Activity
ro: Activitate

en: Empty
ro: Gol

en: Please wait...
ro: Vă rugăm, aşteptaţi...
