Timesaver (6.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Comment
ug: باھا

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Other
ug: باشقا

en: Please wait...
ug: ساقلاڭ...
